Nowy Honor – prawie, jak iPhone, ale lepszy

Smartfon „Honor” bardzo przypomina iPhone’a i wiele osób go z nim myli. Ma kanciastą konstrukcje z zaokrąglonymi rogami. Jest lekki i wygodny waży 130 gramów.

Na przodzie smartfona znajduje się głośnik do rozmów, przednia kamera oraz zestaw czujników. Nie posiada przycisków, występują jedynie te które są rysowane na ekranie w ramach interfejsu Androida.

Lewa strona Honor 6 jest pusta, natomiast prawa posiada przyciski regulacji dźwięku, włącznik i ukryte gniazdo microSIM i microSD.

Smartfon ma gładką obudowę, zawiera główną kamerę 13 megapikseli oraz diodę doświetlająca, w dolnej części posiada główny głośnik.

Urządzenie posiada wybitny wyświetlacz. Firma Huawei udoskonaliła ten model w 5-calowy ekran LCD IPS o rozdzielczości 1920 × 1080 pikseli.

Do produkcji zastosowano szkło ochronne i powłokę, która daje wyraźne zmniejszenie widocznych odcisków oraz tłustych śladów.

Wbudowany system to Android 4.4.2 i nakładka producenta EmotionUI (EMUI) w wersji 2.3.

Czas pracy baterii jest również na dobrym poziomie akumulatorek posiada moc 3100 mAh (dobrze przystosowany do wielkości ekranu).

Honor 6 jest świetnym smartfonem, warto go wybrać– idealnie mieści się w dłoni, akumulator wytrzymuje długo, a ekran jest bardzo dobry – jakość obrazu jest na wysokim poziomie.

Dodaj komentarz