Nowy HTC na wyłączność dla Verizonu

Najnowsze informacje donoszą, że HTC The all new będzie na początku dostępny na wyłączność w sieci Verizon. Poprzednio wszystkim osobom zainteresowanym zakupem tego smartfona wydawało się, że kupią go w każdej sieci, natomiast informacja o sprzedawaniu go wyłącznie w Big Red płynie bezpośrednio od operatora. Pierwsze sztuki sprzedano 25 marca tego roku. Niestety, ale firma HTC nie wypowiada się na temat tego doniesienia ani w oficjalnych informacjach, ani na blogu HTC Source.
Kiedy nowy smartfon pojawi się u pozostałych operatorów? Wygląda na to, że stanie się to przed upływem dwóch tygodni. Verizon ustali cenę nowego smartfona na niecałe dwieście dolarów w przypadku umowy na dwa lata, natomiast jeśli pragniemy go kupić bez podpisywania zobowiązań, musimy przeznaczyć na to 600 dolarów.
Smartfon wyróżnia się nie tylko ciekawą stylistyką, ale także nazwami, w których trudno się połapać. Wiele osób określa go jako HTC One plus bądź jako HTC M8. Nowy smartfon dostępny jest w kilku żywych kolorach

Dodaj komentarz