Nowy Nexus od Huawei

Firma Huawei intensywnie pracuje nad stworzeniem nowego smartfona dla … Google. Fani tego producent są zdziwieni tym, że smartfon będzie wyprodukowany przez chińską firmę. Myślę, że nie powinno być rozczarowania, bo Huawei umieści w swoim modelu to, co najlepsze.

Procesor w tym modelu to dość problemowy Snapdragon 810. W najnowszych modelach Huawei stosował częściej procesor Hi-Silicon Kirin.

Ekran nowego Nexusa nadal będzie go umieszczał wśród phabletów – ma aż 5,7 cala i rozdzielczość 1440 na 2560 pikseli. Tak duża rozdzielczość została wymuszona przez Google – Huawei ostatnio ogłosił, że taki ekran nie ma w smartfonie żadnego sensu.

Dzięki temu, nikt nie będzie narzekał, że Nexus nie jest nowoczesnym modelem smartfona. Nie mamy jeszcze informacji o tym, ile ten model będzie miał pamięci RAM i nie znamy pojemności baterii.

Trudno powiedzieć, jak będzie się sprzedawał nowy Nexus. Poprzednie modele były bardzo nowoczesne, ale każdy z nich budził sporo negatywnych opinii. Do tej pory pamiętamy o szklanych, tłukących się smartfonach.

1 komentarz do “Nowy Nexus od Huawei”

Dodaj komentarz