Nowy smartfon ZTE

Tani i niezbyt mocny ZTE Concord II pojawi się w dwóch sieciach – T-Mobile oraz MetroPCS. Firma zapowiedziała dziś premierę nowego smartfona, który będzie ofertą budżetową i następcą oryginalnego Concorda z roku 2012.
Model można kupić w tych sieciach od 19 maja tego roku. Smartfon charakteryzuje się wyświetlaczem 480 na 800 pikseli chronionym szkłem Gorilla Glass 2, kamerą 5 MP z podświetleniem LED, procesorem Qualcomm Snapdragon 1.2 GHz oraz 1 GB RAM. Na nasze dane mamy 4 GB miejsca na pamięci wewnętrznej, możemy ją jednak rozszerzyć dzięki kartom microSD. Bateria tego smartfona ma pojemność 1820 mAh, natomiast jego system operacyjny to Android 4.3 Jelly Bean.
Nie wiadomo dokładnie, jak wygląda sprawa łączności z sieciami 3G i LTE, prawdopodobnie smartfon łączy się jedynie z sieciami starszego typu. Największą zaletą tego nowego smartfona jest jego cena – kosztuje on jedynie 120 dolarów w ofercie na kartę, dlatego jego ewentualne zniszczenie nie będzie dla nas dużym obciążeniem finansowym.

Dodaj komentarz