Nowy smartwatch od LG

LG ujawniło już informacje na temat LG G Watch R, ich nowego smartwatcha. Już na pierwszy rzut oka widać rewolucję, która zaszła od premiery poprzednika. Zegarek ma kosztować 299 Euro, czyli aż o sto złotych więcej od poprzedniego modelu. Na plus zaliczamy jego nowy design, przypominający zwykłe zegarki.

Wyświetlacz jest okrągły i ma średnicę 1.3 cala. Procesor to Qualcomm Snapdragon 400 o taktowaniu 1.2 GHz, na dane mamy 4 GB miejsca, co przyda się do umieszczenia na zegarku własnych piosenek. Wyposażono go także w 512 MB RAM, baterię o pojemności 410 mAh, a sprzęt spełnia specyfikację IP67. Posiada także szereg sensorów, takich jak żyrokompas, akcelerometr, barometr i PPG.

Całkowita zmiana zaszła w jego wyglądzie i można go uznać za pierwszy zegarek nowego typu, który nie jest wstyd założyć na rękę. Wyświetlacz tego modelu wykonano w technologii Plastik OLED (P-OLED), i pokrywa aż 100 procent jego tarczy. Sprzęt działa na systemie Android Wear i łączy się ze smartfonami z systemem powyżej Android 4.3.

Dodaj komentarz