Nowy sprzęt dla graczy od Nvidia

 

W sprzedaży pojawił się ciekawy tablet oferowany przez firmę Nvidia – nazywa się Nvidia Shield Tablet i oczywiście oferuje możliwość korzystania z bezprzewodowego kontrolera. Wszystko wskazuje na to, że jest to sprzęt stworzony specjalnie dla graczy. Tablet posiada specjalną podpórkę, jego procesor to Tegra K1 2.2 GHz połączona z mocną kartą graficzną. Dzięki niemu można grać w najbardziej wymagające tytuły na ekranie 8 cali 1920 na 1200 pikseli. Ilość RAM to 2 GB, natomiast na dane mamy 16 GB w podstawowej wersji i 32 GB w wersji z łącznością LTE. Kamera z przodu i z tyłu ma rozdzielczość 5 MP.

Inne opcje, które są dostępne jedynie w tym tablecie to Nvidia Direct Stylus 2, czyli piórko do obsługi urządzenia, złącze HDMI i łączność Wi-Fi oraz Bluetooth. System operacyjny to Android, natomiast waga urządzenia bez pada to niecałe 400 gram.

Kontroler łączy się za pomocą Wi-Fi, dzięki czemu można osiągnąć mniejsze opóźnienie, niż na padzie podłączonym przez Bluetooth, co docenią zawodowi gracze.

 

Dodaj komentarz