Nubia X6 pobiła rekord sprzedaży

Odkąd rozpowszechniły się zakupy przez internet, firmy prześcigają się w biciu rozmaitych rekordów dotyczących sprzedaży w ten sposób. Takie informacje często wykorzystuje chiński producent Xiaomi. Ostatnio pojawił się kolejny rekord w sprzedaży pierwszego smartfona od momentu, gdy stał się on dostępny na stronie. Phablet Nubia X6 został kupiony w dokładnie 9,8 sekundy. Oznacza to, że Azjaci są kompletnie zwariowani na punkcie urządzeń mobilnych.

Podobne informacje do swojej promocji wykorzystuje odwieczny rywal Xiaomi, czyli firma ZTE, która w bardzo krótkim czasie sprzedała 5000 smartfonów wystawionych na swojej stronie. Nubia X6, która narobiła tyle zamieszania pojawi się w sprzedaży w Chinach od 27 maja, a data premiery w innych krajach nie jest jeszcze znana.

Nubia wyróżnia się dużą pamięcią, gdyż możemy kupić model z 32 lub 64 GB na dane, ale bez możliwości wsadzenia karty pamięci. Można korzystać z sieci LTE oraz świetnej baterii o pojemności 4250 mAh, która wystarczy na długi czas.

Dodaj komentarz