Nvidia zapowiada Tegra Note

Wszystkie urządzenia przenośne, które tworzy Nvidia, są niesamowite zarówno pod względem designu, jak i zastosowanych technologii i oprogramowania. Nvidia Tegra Note to nowy tablet, który powinien zaszokować rynek. Pierwsze doniesienia o tym sprzęcie pojawiły się na oficjalnej stronie Nvidii. Będzie sprzedawana ze specjalnie dostosowanym piórkiem, który pozwoli na pełne wykorzystanie możliwości sprzętu.

Sprzęt Nvidii będzie sprzedawany na całym świecie przez sieć partnerską. Certyfikacja jest ciekawa, ale nie powala na kolana. Ekran ma 7 cali i rozdzielczość 1280 na 800 pikseli. Tegra Note kosztuje 199 dolarów. Dzięki używaniu piórka będzie możliwe przekształcenie urządzenia w tablet graficzny do rysowania w programach takich jak Adobe Photoshop. Największym zaskoczeniem jest kamera, która oferuje nagrywanie nawet 100 klatek na sekundę w trybie slow-motion.
Ma mieć rozsądne 5 megapikseli i będzie współpracowała z aplikacją Camera Awesome.
Największą zaletą Tegry będzie bardzo duża wydajność oraz niesamowity dźwięk. Nvidia dużo uwagi przykłada także do możliwości grania na ich tabletach we wszystkie nowe gry, oraz do czasu pracy na jednym ładowaniu baterii.
Z niecierpliwością czekamy na jej premierę.

Dodaj komentarz