OnePlus One – cena idzie w górę

Firma One Plus podwyższyła ceny na smartfony dostępne w swoim sklepie internetowym. Co ciekawe, nie dotyczy to modelu z Polski, bo i tak jest jednym z najdroższych w Europie. Cena wersji z pamięcią 16 GB to 1300 złotych, a wersja z dwukrotnie większą pamięcią kosztuje 1449 zł. W Niemczech jest nieco taniej, ale różnica nie jest duża – oczywiście, jeśli pominiemy kwestię większych zarobków w tym kraju.

Smartfon OnePlus One posiada procesor Qualcomm Snapdragon 810, który jest taktowany zegarem 2,5 GHz i posiada kartę graficzną Adreno.

Smartfon oferuje wyświetlacz o rozdzielczości 1920 na 1080 pikseli, jego przekątna wynosi 5,5 cala. Zagęszczenie pikseli to ponad 400 na cal. Tak, jak w większości modeli, wyświetlacz tego smartfona pokryto Gorilla Glass 3.

Aparat ma 13 MP i został wykonany przez firmę Sony. Jego przesłona ma wartość F/2,0. Zdjęcia doświetlają dwie diody. Jednym słowem – smartfon wyposażono we wszystko, co najlepsze – ma możliwości zbliżone do tego, co oferują flagowce z innych firm.

Dodaj komentarz