OnePlus Two będzie droższy od poprzednika

Smartfon OnePlus One to model, który wzbudził wielką sensację, ale niewiele osób miało szansę na jego zakup. OnePlus Two będzie równie sensacyjny, ale jego cena będzie znacznie wyższa.

Model będzie wyposażony w system operacyjny Android 5.0 Lollipop z nakładką producenta, ekran o przekątnej 5,5 cala 2560 na 1440 pikseli, procesor Snapdragon 810 i 4 GB RAM. Jego bateria ma 3300 mAh. Jak widać, specyfikacja jest znakomita i smartfon może konkurować bez problemów nawet z modelami największych firm. Smartfon jest również mniejszy, niż poprzednik mimo tego, że jego wyświetlacz pozostał taki sam. Znacznie wzrosła także rozdzielczość ekranu. Niestety, ale nie obyło się to bez podwyższenia ceny i nowy smartfon kosztuje około 1620 zł. To znacznie więcej, niż poprzedni model w dniu premiery, nawet w wersji 64 GB. W Polsce jego cena będzie znacznie wyższa z uwagi na cło.

Model pojawi się w sprzedaży mniej więcej za rok, ale jest mało prawdopodobne, że przebije popularnością Nexusa 6 lub Galaxy Note 4 w podobnej cenie.

Dodaj komentarz