OnePlus Two pojawi się już niedługo

OnePlus One to smartfon, który wzbudził ogromne kontrowersje – jego cena była wręcz śmiesznie niska w porównaniu do możliwości. Niestety, model miał także wady, takie, jak na przykład problemy z żółknącym wyświetlaczem.

Ostatnio pojawiają się informacje na temat drugiego modelu, który ma pojawić się w sprzedaży. Qualcomm Snapdragon 810, większa ilość RAM i mocniejsze parametry – to wszystko ma sprawić, że smartfon będzie sprzedawał się jeszcze lepiej.

Pojawiły się też niepokojące informacje na temat przegrzewania tego modelu procesora – miejmy nadzieję, że Qualcomm Snapdragon 810 w obudowie od OnePlus nie będzie sprawiał problemów, tak, jak w HTC One M9.

Smartfon pojawi się w sprzedaży na jesieni – tę informację potwierdził producent. Jego cena ma wynosić 400 dolarów, co oznacza, że znów będziemy mogli kupić smartfon o parametrach flagowca, w cenie modelu ze średniej półki. Z niecierpliwością czekamy na jego premierę i mamy nadzieję, że dystrybucja nie będzie tak skomplikowana, jak przy poprzednim modelu.

Dodaj komentarz