Oppo Find 5 – premiera na rynku europejskim.

Chiński producent smartfonów o nazwie Oppo rozpoczął dzisiaj sprzedaż swoich produktów przez sklep internetowy. Typowo chińskie smartfony nie cieszą się w naszym kraju dużą popularnością, jednak model Oppo Find 5 sprawia, że zyskują one w naszych oczach.

Ceny w sklepie internetowym zaczynają się od 399 euro. Smartfon już na pierwszy rzut oka prezentuje się bardzo korzystnie. Ten „okręt flagowy” w cenie niespełna czterystu euro ma wbudowaną pamięć 16 gb, natomiast za opcję 32 gb musimy dopłacić trzydzieści dolarów. Oppo Find 5 będzie dostępny w kilku opcjach kolorystycznych, co z pewnością zadowoli estetów. Do tego modelu można dokupić szereg akcesoriów, takich jak dopasowany pokrowiec mający chronić ekran przed zarysowaniem oraz różnego rodzaju ładowarki.

Oppo Find 5 dysponuje świetnym procesorem Snapdragon S4 Pro, ma także 2 gb pamięci RAM, oraz doskonały wyświetlacz i aparat. Rozdzielczość aparatu to aż 13 mp, a matryca ma 1080 pikseli. Całość działa pod kontrolą systemu Android 4.1 Jelly Bean. Jak sam widzisz, trudno znaleźć lepszą konfigurację sprzętową w tak niskiej cenie.

Smartfon ma tylko jedną wadę – trzymanie go z użyciem tylko jednej ręki jest stosunkowo niewygodne. Wyświetlacz ma wielkość 5 cali. Wykonanie całego smartfona nie pozostawia żadnych wątpliwości – to solidny sprzęt.

Dodaj komentarz