Oppo N1 Mini – nowe opcje

Firma Oppo po raz pierwszy zaprezentowała swój smartfon N1 Mini. Będzie go można zamawiać już od 10 czerwca, ale specyfikacja pozostanie do tego czasu tajemnicą. W sieci pojawiły się także pierwsze zdjęcia tego smartfona, na których można zobaczyć, że jest bardzo podobny do większych smartfonów z serii Oppo.
W tym smartfonie użyto niezłej kamery firmy Sony o rozdzielczości 13 MP, która pojawiła się też we wcześniejszym modelu. Jest ona odwracana, dlatego można bez problemu robić sobie autoportrety w pełnej rozdzielczości, a cena smartfona przez to nie rośnie.
Ten model ma ekran o przekątnej 5 cali i może współpracować z sieciami 4G LTE. Waży 150 gram i działa dzięki nakładce na system operacyjny Android o nazwie Color OS 1.4.
Na ten moment nie mamy więcej informacji na temat tego ciekawego modelu. Ostatnie plotki wskazywały na rozdzielczość ekranu 720p oraz na baterię o pojemności 2140 mAh. Chińska firma postara się go wprowadzić na rynek tak szybko, jak się tylko da, dlatego już wkrótce go zobaczymy.

Dodaj komentarz