PAYBACK PL

Aplikacje PAYBACK PL pozwala użytkownikom kart PAYBACK na korzystanie z Programu w dowolnym miejscu i dowolnej porze. Dzięki mobilnej wersji Programu możesz korzystać z jego wielu funkcji, z poziomu własnego telefonu. Aplikacja daje możliwość wymiany punktów na rabaty, aktywacji promocyjnych eKuponów (BP, Empik, Orange, Real, itd.), dodania informacji o najciekawszych promocjach i rabatach (tańsze zakupy), sprawdzenia stanu punktowego swojego konta PAYBACK oraz listy ostatnich zapunktowanych zakupów.

Dodatkowe funkcje:

 • Okno „Aktualności” informujące o najciekawszych promocjach i rabatach
 • Szeroki wachlarz partnerów u których zakupy nagradzane są punktami
 • Zapoznanie się z informacjami w dowolnym momencie
 • Informacja o lokalizacji sklepów partnerów
 • Wymiana punktów na kupony płatnicze i rabatowe.

2 komentarze do “PAYBACK PL”

 1. U mnie dochodzi do 1970 i kicha. Mam też ten sam problem z apk. karta Ikea family. Jednakże myślę że to problem telefonu (Androida 4.1.2 w tymże telefonie). Problem mam na LG L7 a na L9 jest wszystko ok

  Odpowiedz
 2. Pobrałem aplikację Payback na androida i niestety już na wstępie pojawił się problem z logowaniem: otóż jeśli ktoś urodził się wcześniej niż 1 stycznia 1980 r. to nie zaloguje się wcale…system nie przewiduje takiej opcji. Ja rozumiem – kult młodości i te sprawy, ale bez przesady! 😉 W infolinii powiedzieli mi, że sprawę już znają, pozostaje więc mieć nadzieję, że niedługo twórca aplikacji załata błąd.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz