Pierwsze okulary od Lenovo

Firma Lenovo jest znana jako producent laptopów i tabletów, natomiast mniej ludzi w Polsce kojarzy ją z niezłymi smartfonami. Sporym zaskoczeniem jest to, że zespół Lenovo w połączeniu z firmą Vuzix niedługo wypuści na rynek okulary SmartGlasses M100.
Sprzedaż będzie odbywać się w Chinach od początku września. Produkt Lenovo oferuje rozpoznawanie głosu, wyświetlanie map i inne usługi oparte na wyświetlaniu danych z chmury. Urządzenie wyposażono w procesor 1 GB dual core i system operacyjny Android 4.0.4. Czy jesteś zainteresowany informacjami na ich temat?
Z informacji prasowej można wyczytać, że okulary mają być skierowane przede wszystkim dla firm. Jej marketingowy wyrazili opinię o tym, że Chiny to świetne miejsce, by promować taki produkt, zwłaszcza w przypadku pierwszego na świecie producenta komputerów i trzecią firmę w sektorze urządzeń mobilnych. Firma zapowiada także długą współpracę z Vuzix i chwali się, że zawsze szuka najnowocześniejszych rozwiązań i możliwości, jakie tylko istnieją.

Dodaj komentarz