Pierwszy tablet od LG obsługujący Google Play

Model LG G pad jest na rynku już od dłuższego czasu. Ostatnio pojawiła się jego nowa edycja, która wzbudza ogromne emocje. Tablet powstał ze współpracy wraz z Google, dlatego będzie oferował korzystanie ze wszystkich aplikacji, które są dostępne na stronie Google Play. Jak dotąd LG unikało tak bliskiej korelacji usług i oferowało mocno zmieniony interface użytkownika, jednak poprawienie tej kwestii zainteresuje wielu klientów.

LG G Pad ma świetne podzespoły, dlatego bezproblemowo współpracuje z Google Play. Wszytko działa szybko i bez problemu, wyświetlacz prezentuje się znakomicie. Czarna wersja, wykonana ze szczotkowanego aluminium daje poczucie trzymania w rękach produktu z wyższej półki.
Google może niepokoić się, gdyż G Pad teraz stanowi zagrożenie dla modelu z numerem siedem. G Pad posiada wyświetlacza 8.3 cala 1920 na 1200 pikseli, procesor Snapdragon 600, 2 GB pamięci RAM oraz dysk twardy o pojemności 16 GB. Można go wyposażyć także w kartę pamięci SD. Edycja Google Play nie różni się niczym oprócz oprogramowania od oryginalnego G Pada.

Dodaj komentarz