Pipo Max M6 – nowy tablet z Retiną.

Firma Pipo właśnie wystartowała z nowym tabletem – charakteryzuje go świetny procesor oraz wyświetlacz Retina. Jego rozdzielczość wynosi 2048 na 1536 pikseli. Tablet ma rzadko spotykaną proporcję boków wyświetlacza – 4 do 3.

Pojemnościowy ekran, obsługujący technologię multitouch ma do dziesięciu punktów wrażliwych na gesty. W środku można znaleźć procesor Rockchip 3188 Cortex 1.6 GHz – jednostka ma cztery rdzenie. Ilość pamięci RAM jest standardowa – 2 GB. System operacyjny tego tabletu to Android w wersji 4.1 (możliwe uaktualnienie do 4.2). Jeśli chodzi o możliwości fotograficzne -mocny standard , czyli jedna kamera 2 megapiksele i druga o rozdzielczości matrycy 5 mp. Wyposażone są w autofocus oraz lampę błyskową.

Skuteczną łączność zapewnia moduł WiFi, 3G oraz Bluetooth 4.0. Najmocniejszym elementem tego tabletu jest bateria 10 000 mAh. Pozwoli na oglądanie filmu w rozdzielczości HD przez osiem godzin oraz 7 godzin grania. Tablet został wyposażony w slot kart microSD oraz żyroskop. Wyróżnia go także bardzo ciekawy design oraz głośniki stereo. Pozostaje czekać na jego premierę w Polsce oraz na doniesienia dotyczące ceny. Zapowiada się godny rywal Samsunga.

 

Dodaj komentarz