Pipo W4S – tablet z dwoma systemami

Chińskie firmy są w stanie zaoferować tablety, które są znacznie tańsze od konkurencyjnych modeli z Korei lub Japonii. Przykładem takiego tabletu jest Pipo W4S, który korzysta z dwóch systemów operacyjnych. Jego specyfikacja nie jest zachwycająca, ale jeśli porównamy ją z ceną zaledwie 400 złotych, tablet wypada bardzo korzystnie.

Ekran, to element, na którym postanawia zaoszczędzić większość producentów. W przypadku tego modelu, ma on 8 cali i rozdzielczość 1280 na 800 pikseli, co jest niezłym wynikiem. Procesor to czterordzeniowy Intel Atom, tablet wyposażono także w 2 GB RAM i aż 64 GB na dane użytkownika. Jak widać, już w przedbiegach wygrywa on z tabletami innych producentów.

Osoby, które lubią robić selfie, będą zawiedzione – kamera z przodu ma zaledwie 2 MP, natomiast z tyłu, 5 MP. Tablet wyposażono w Bluetooth 4.0, Wi-Fi i HDMI. Pamięć można rozszerzyć kartami microSD. Bateria w tym modelu ma 4500 mAh, co jest przeciętnym wynikiem. Jeśli szukasz taniego i dobrego tabletu, to jeden z faworytów.

Dodaj komentarz