Pixel C- świetny high-endowy tablet od Google

Google przetestowało swój nowy tablet- Pixel C. Dzięki temu poznaliśmy jego podzespoły oraz cenę. Będzie to przyzwoity high-end, który zaoferuje nam dużą moc obliczeniową oraz sporą wydajność. Wstępna cena została ustalona na mniej niż 500 dolarów. Oto jak prezentuje się tablet od Google.

10.2-calowy ekran o rozdzielczości 2560 x 1080 pikseli. Ośmiordzeniowy procesor Nvidia Tegra X1 z czterema rdzeniami wykonanymi w technologii ARM Cortex A57 oraz czterema w technologii ARM Cortex A53, o zegarze na poziomie 1.9 GHz ze zintegrowanym układem graficznym Maxwell. Wsparciem dla procesora będzie 3 GB pamięci operacyjnej, natomiast pamięć wewnętrzna wynosić będzie w zależności od wariantu 32 lub 64 GB.

Za zdolności fotograficzne odpowiadać będzie 7 Mpix aparat główny, który nagrywa materiały w jakości FHD oraz 2 Mpix kamerka przednia. Producent zaimplementował w tablecie moduł sieci bezprzewodowej Wi-Fi, moduł Bluetooth i kompas. Systemem, na którym stanie tablet będzie najnowszy system Android 6.0.1 Marshmallow.

Dodaj komentarz