Plumber 2 – prawie jak Mario

Hydraulik 2 to aplikacja, która nie ma zbyt wiele wspólnego z najsłynniejszym hydraulikiem z gier komputerowych, czyli Super Mario.

W grze naszym zadaniem jest ułożenie splątanych rur w taki sposób, by mogła przez nie popłynąć woda. Zadanie wydaje się na początku proste, jednak czasem możliwości jest tak dużo, że musimy poświęcić sporo czasu na połączenie rur. Tytuł jest nietrafiony, ponieważ akcja gry toczy się w laboratorium, a rurami łączymy dwie próbówki. Woda lub inny płyn musi przepływać z jednej próbówki do drugiej w taki sposób, by dostała się także do zwierzątek, które są uwięzione w rurach. Im więcej ich będzie na trasie płynu, tym więcej punktów dostaniemy.

Aplikacja nie wyróżnia się pod względem grafiki, ani nie umieszczono w niej nowych elementów, które odróżniłyby ją od części pierwszej. Z tego powodu nie będzie ona zaskakiwała graczy, którzy już ją poznali.

Możemy grać na czas lub w trybie arcade. Jeśli grałeś w tę grę, nie czekaj – napisz nam komentarz i podziel się wrażeniami.

Dodaj komentarz