Pomelo – prawie jak Photoshop

Instagram to najpopularniejszy program do publikacji zdjęć zrobionym smartfonami, który sprawił, że klienci nabrali ochoty na jeszcze lepsze fotografie. Gdy Instagram się rozpowszechnił, w końcu pojawiła się prosta droga do dzielenia się naszymi zdjęciami z przyjaciółmi.

Portal posiada narzędzia do prostej edycji fotografii, jednak wyglądają one znacznie lepiej wtedy, gdy są obrobione w nowym programie o nazwie Pomelo. Aplikacja Pomelo oferuje do wyboru mnóstwo filtrów, daje możliwość na nałożenie wielu filtrów naraz i wybranie intensywności każdego z nich.

Można też edytować zdjęcie dzięki takim opcjom, jak winieta, zmniejszanie lub zwiększanie ostrości, ustawienie jasności fotografii i temperatury barw. Kolejnym plusem Pomelo jest to, że pozwala ona na bezpośrednie robienie zdjęć. Filtry możesz nałożyć jeszcze przed zrobieniem zdjęcia.

Program umożliwia publikowanie zdjęć na Facebooku i wspomnianym wcześniej Instagramie. Aplikacja jest dostosowana do małych ekranów i korzysta się z niej bardzo wygodnie.

Dodaj komentarz