Poweramp Music Player

Powszechnie wiadomo, że muzyka jednoczy ludzi, łagodzi obyczaje, koi zranioną duszę i pozwala na wyrzucenie z siebie wszystkich negatywnych emocji. Większość osób pewnie zgodzi się z twierdzeniem, że życie bez muzyki stałoby się smutniejsze, szarawe i bardziej ponure. Na szczęście, muzyka od tysięcy lat towarzyszy nam w przeróżnych sytuacjach, dlatego nie mogło jej również zabraknąć na smartfonach i tabletach z Androidem.

Poweramp Music Player to starannie opracowany odtwarzacz, który jest numerem 1 w świecie wszystkich muzycznych aplikacji urządzeń mobilnych. Użytecznych funkcji jest tutaj cała masa, a sama obsługa odtwarzacza nie wymaga zbyt wiele wysiłku. Wybierając Poweramp, uzyskujemy m.in. takie funkcje jak nieprzerwane odtwarzanie, innowacyjny equalizator, crossfading, a także wsparcie dla większości popularnych formatów plików muzycznych.

Poweramp dostępny jest zarówno w wersji płatnej (w cenie 3,99$), jak i w wersji próbnej, która pozwala na 15-dniowe testowanie odtwarzacza oraz wszystkich jego funkcji. Jeżeli odtwarzacz będzie spełniać nasze wymagania, warto zdecydować się na pełną wersję, dzięki której wszystkie przyszłe aktualizacje otrzymamy bez żadnych dodatkowych opłat (tak długo, jak posiadamy Unlocker). Poweramp posiada na swoim koncie już ponad 2 miliony zadowolonych użytkowników, których liczba z dnia na dzień rośnie.

Nie zwlekaj i wyposaż swojego smartfona w najlepszy odtwarzacz muzyczny dostępny na dzisiejszym rynku aplikacji na urządzenia mobilne z Androidem.

Dodaj komentarz