Powstanie iPad 12,2 cala

Firma Apple od wielu lat mówiła, że duże urządzenia przenośne nie leżą w obszarze ich zainteresowania, jednak dziś, gdy konkurencja sprzedaje tablety o przekątnej 12 cali i sześciocalowe smartfony, musiała przyznać, że się myli. Niedługo pojawi się iPad Air Plus z wyświetlaczem 12,2 cala. Firma z Cupertino ma pokazać tablet z procesorem A9 i czterema głośnikami, położonymi z przodu smartfona. Jest znacznie większy od pozostałych tabletów Apple, jednak fani Androida zadają sobie pytanie, czy ten tablet będzie oferował coś więcej niż inne modele, poza dużym ekranem?

Tablet Apple ma pojawić się w sprzedaży na wiosnę. Poprzednie wieści na jego temat mówiły, że pojawi się na początku roku, jednak problemy techniczne sprawiły, że do tego niestety nie doszło.

Czy taki model będzie się cieszyć zainteresowaniem? Jest bardzo prawdopodobne, że fani Apple, którzy mają dość małych ekranów, przestawią się na duży wyświetlacz. O ile nie kupili jeszcze tabletu z systemem operacyjnym Android lub Windows.

Dodaj komentarz