Poznaj tajemnice aplikacji sekret

Aplikacja Secret pojawiła się w końcu na systemie operacyjnym Android. Dzięki niej można korzystać z zalet przeglądania całkowicie anonimowych postów. Początkowo ten program można było używać jedynie na iOS, ale po czterech miesiącach jego twórcy rozszerzyli możliwości aplikacji. Dzięki aplikacji Secret można dzielić się ciekawymi momentami z życia i pokazywać posty innych osób w dwóch trybach – przeglądając posty grona przyjaciół oraz odkrywając zasoby aplikacji. Można zadawać także anonimowo różne pytania i zbierać odpowiedzi.
Największą zaletą tego programu jest fakt, że nikt nie wykorzysta naszych postów przeciw nam. Jeśli chcesz podzielić się czymś ze światem, a nie lubisz uzewnętrzniania się na Facebooku i podobnych portalach tego typu to warto się zapoznać z jej możliwościami.
W tej aplikacji nie udostępnimy także informacji, które mogą zaszkodzić naszemu wizerunkowi lub mieć wpływ na bezpieczeństwo – są one całkowicie chronione dzięki specjalnej polityce prywatności tej aplikacji.

Dodaj komentarz