Programy do pisania na tablecie

Wiele osób używa tabletu jako urządzenia do pisania lub zapisywania notatek. Brak klawiatury nieco utrudnia tę czynność, jednak w zamian możemy zainstalować dobrą aplikację do pisania. Oto najlepsze programy tego typu na system Android.

Writing Promps pomaga nam w rozpoczęciu pisania wtedy, gdy mam blokadę pisarską. Podpowiada nam różne wydarzenia, które mogły mieć miejsce, dzięki czemu pchniemy fabułę powieści.

Evernote to aplikacja o potężnych możliwościach, która wyróżnia się także świetnym edytorem tekstowym. Można z niego korzystać, jako z narzędzia do tworzenia notatek, jak i napisać w nim całą książkę.

Jotter Pad to aplikacja z prostym interface. Pozwala jedynie na zapisywanie dokumentów w formacie txt, ma wbudowany słownik i liczy słowa oraz litery w dokumencie.

Równie prosty jest program o nazwie Draft. Pozwala na szybkie pisanie, organizowanie tekstu i współdziała z programem Dropbox. Dzięki temu dostęp do twoich plików będziesz miał na każdym sprzęcie, który ma dostęp do internetu.

Dodaj komentarz