Promocja na Wikipad

Firma Wikipad nie ma nic wspólnego z takimi serwisami jak Wikipedia, przypomina je jedynie nazwą. Jeśli pragniesz kupić tablet przeznaczony specjalnie do gier wraz ze świetną obudową z przyciskami, która zmieni go w prawdziwą konsolę, to warto skorzystać z okazji dwudziestoprocentowej obniżki.
Wikipad można kupić za pośrednictwem strony OnLive, która udostępnia gry do pobrania w najwyższej jakości. Po zakupie tego urządzenia otrzymujesz miesięczny dostęp do ponad 250 gier do pobrania na swojego tableta. Tym samym zaoszczędzasz około 10 dolarów. Co więcej, zyskujesz miesiąc korzystania z serwisu Cloud Lift, który łączy serwis ze Steamem.
Specyfikacja tabletu to Nvidia Tegra 3, wyświetlacz 7 cali HD, pamięć na dane 16HN oraz kamera 2 MP z przodu. Można korzystać także z GPS, a producent nie podaje, z jakiej wersji systemu Android korzysta jego urzadzenie. Tablet idealnie pasuje do obudowy Wikipad, która znacznie ułatwia sterowanie w grach, które współpracują z joysticami, co na pewno poprawi Twoje wyniki.

Dodaj komentarz