Przecieki na temat Samsunga Galaxy Tab 3 Plus – zapowiada się świetnie.

Samsung Galaxy Tab 3 Plus – znamy już nieco faktów na jego temat.

Jeszcze przed targami MWC 2013 mieliśmy garść plotek powiązanych z tabletami Galaxy Tab trzeciej serii. Można było się wtedy spodziewać tego, że będzie zawierała 3 modele. Najbardziej interesujący jest Samsung Galaxy 3 Plus. Jest to jednostka najbardziej zaawansowana technicznie spośród tej rodzinki.

Po jakimś czasie pojawiło się nieco więcej wiadomości na jego temat – możemy wam wyjawić pewne szczegóły specyfikacji sprzętu.

Nowy Galaxy 3 Plus wygląda bardzo podobnie do Galaxy Note 8.0. Być może powodem takiego samego designu większości produktów jest fakt, iż zwycięskiej drużyny się nie zmienia. Po długich ekspertyzach zarząd Samsunga nie zdecydował się na zmiany wizualne. Jeśli chodzi o wnętrze tabletu, możemy powiedzieć, że całość zapowiada się bardzo dobrze. Procesor Samsung Exynox 5410 Octa 4 x 1,6 powinien zadowolić każdego użytkownika. Pamięć ram to 2GB, a dysk będzie wynosił od 32 do 64 GB. Bateria to także wielki plus tego tabletu, jej pojemność ma wynosić 9000 mAh. Z informacji, które posiadamy, możemy wnioskować, iż wyświetlacz to 10,1 calowy ekran o rozdzielczości 2560 x1600 px.

Jeśli chcesz uświadomić sobie, czym tak naprawdę będzie nowy model Galaxy, wyobraź sobie powiększonego Samsunga Galaxy S4.

 

Dodaj komentarz