Razer Edge – tablet do wszystkiego.

Razer Edge – szwajcarski scyzoryk.

W dzisiejszym wpisie opowiemy nieco o tablecie który wybiega funkcjonalnością przed pozostałe tablety na rynku.

Zaletą tego sprzętu jest system operacyjny Windows 8 oraz karta graficzna Nvidia – pozwala na odpalenie wielu gier. Niestety, cena jest wygórowana – za te same pieniądze dostaniemy o wiele wydajniejszego laptopa gamingowego. Brakuje także slotu kart SD oraz Ethernetu. Dużym minusem tego nietypowego sprzętu jest krótki żywot baterii podczas gry. Z drugiej strony, jeśli chcesz grać na tablecie, trudno znaleźć dla niego alternatywę.

Jako serce tego laptopa użyto procesorów I5 oraz I7. Największe zainteresowanie budzi GamePad – kontroler, który przemienia tablet w nietypową konsolę do gier. Cena tego uchwytu wynosi prawie 250 dolarów.

Najważniejszą zaletą tego tabletu jest wszechstronność. Można go zmienić w komputer z klawiaturą i myszką lub w podłączoną do telewizora konsolę do gier. Jeśli chcesz, możesz używać go jako telefonu. Cena jest bardzo wysoka – 1700 dolarów to znaczący wydatek, ale żadne urządzenie kupione za te pieniądze nie będzie miało aż tak wielu zastosowań. Wykonanie tego tabletu nie wzbudza zastrzeżeń.

Sprzęt Razera to jedno z najciekawszych wydarzeń ostatnich miesięcy – pozwala na zastąpienie standardowego laptopa urządzeniem, które można mieć zawsze przy sobie. Rozwija skrzydła po dokupieniu odpowiednich akcesoriów – dzięki nim możesz śmiać się z innych osób korzystających z tabletów.

Dodaj komentarz