Relax: Stress Relief – na stresy

Jeśli wiosna wpływa negatywnie na Twój nastrój, co dzieje się w przypadku większości z nas, powinieneś sobie zainstalować program o nazwie Relax: Stress Relief.

Aplikacja służy do uczenia się ćwiczeń oddechowych. Według twórców, przed skorzystaniem z jej zalet powinieneś zapytać się o zdanie lekarza. Nie powinno się również wykonywać ćwiczeń oddechowych w czasie jazdy samochodem.

W programie można wybrać różne tła i kilka ścieżek muzycznych. Jeśli wybierzesz opcję szybkiego startu, od razu przejdziesz do ćwiczeń. Podczas działania aplikacji dotykasz ekranu wraz z wdechem i wydechem. Gdy odliczanie na jego ekranie się skończy, powinieneś być uspokojony.

W opcji Begin jest znacznie więcej ustawień – można ustawić od 5 do 60 minut trwania ćwiczenia i czas, jaki ma zajmować Ci wdech i wydech. Aplikacja jest dostępna w wersji płatnej – w Google Play Store kosztuje 9 złotych. Jeśli chcesz nauczyć się ćwiczeń oddechowych i szybko poprawić swoje samopoczucie, to dobra opcja. Dzięki niej możesz się uspokoić.

Dodaj komentarz