Rim – niezła zręcznościówka

Rim to ciekawa gra na system operacyjny Android, która została stworzona przez krakowskie studio. Pierwsze, co pojawia się po jej włączeniu, to okienko proponujące synchronizację z Google Play Store.

Gra nie posiada tutorialu. Od razu widać, że jest to jedna z tych neonowych gier, w których sterujemy kulką, która się świeci. Minusem są dość długie rundy. Podczas gry musimy omijać przeszkody, które pojawiają się na ekranie. Kolejne poziomy są coraz trudniejsze i mimo tego, że nie ma w grze power-upów ułatwiających rozgrywkę, jest ona ciekawa. Omijanie kolejnych przeszkód jest coraz trudniejsze i z czasem zaczyna frustrować.

Grafika jest bardzo ładna – wykonano ją w bardzo modnym, neonowym stylu. Wielu użytkowników będzie narzekało na to, że w tej aplikacji nie ma zbyt wielu urozmaiceń, ale pamiętajmy, że gra jest dostępna za darmo. Być może pojawią się płatne wersje RIM, dzięki którym będzie można bawić się jeszcze lepiej. Jak na razie, gra jest przeciętną pozycją na kilka dni. Czekamy na nową wersję!

Dodaj komentarz