RPG Clicker – ciekawa gra RPG

W niektórych grach RPG zdobywanie doświadczenia wiąże się z wykonywaniem zadań i główkowaniem, ale RPG Clicker oferuje rozwój postaci w zamian za klikanie w ekran.

Rozgrywka w grach tego typu jest banalnie prosta – przed naszym bohaterem pojawiają się wrogowie (w ogromnych ilościach), a my musimy ich pokonać dzięki klikaniu w ekran. Na ekranie pojawia się wskaźnik życia i siły magicznej. Jeśli mamy zbyt mały poziom, by pokonać aktualnego bosa, musimy cofnąć się do poprzedniej lokalizacji i nabić sobie punktów doświadczenia.

Mana jest niezbędna do rzucania zaklęć, natomiast dzięki pojedynkom z najsilniejszymi przeciwnikami możemy wygrać kolejne elementy zbroi, broni i amulety. Takie zbieractwo oczywiście bardzo mocno wciąga.

Aplikacja RPG Clicker jest bardzo prosta, ale to stanowi o jej sile. To idealny sposób na długą kolejkę na poczcie lub dojazd do pracy. Jeśli nie chce Ci się przechodzić kolejnych rund, skorzystaj z mikropłatności i szybko rozwiń swoją postać. Dzięki temu kolejni bosowie będą znacznie łatwiejsi do pokonania.

Dodaj komentarz