Runtuastic Pro jest dostępny za darmo

Runtuastic to aplikacja, która do tej pory była dostępna za darmo jedynie w wersji bez dodatku słowa Pro. Wydawcy postanowili jednak zrobić prezent dla użytkowników i dziś można ściągnąć za darmo także wersję profesjonalną. Runtuastic Pro to aplikacja przeznaczona przede wszystkim dla biegaczy, dzięki której można powiadamiać naszych znajomych o tym, że biegamy na Facebooku lub innych portalach.

Najważniejszym elementem programu jest okienko naszej aktywności. Dzięki niej można zarządzać treningami, a także wybrać rodzaj aktywności. Nie musisz ograniczać się do biegania – można wybrać z dziesiątków innych aktywności fizycznych.

W wersji Pro możemy co prawda korzystać z wielu opcji, ale aby wykorzystać to w pełni, należy wykupić konto profesjonalne.

Aplikacja jest dostępna zarówno na system operacyjny Windows Phone, jak i Android i iOS. Wersja bezpłatna dostępna jest jedynie przez jakiś czas, dlatego warto pośpieszyć się z jej pobraniem. Ciekawe, kiedy pojawią się promocje na bezpłatne konto.

Dodaj komentarz