Samsung Ativ Book 9 – rewelacyjne głośniki

Samsung pracuje nad rozbudową linii tabletów Ativ Book. W tej rodzinie pojawi się nowy członek – nazywa sie Ativ book 9 style. Będzie posiadał aż 4 głośniki, każdy o mocy 2 W. 

Możemy spodziewać się, że laptop będzie oferował donośny dźwięk, a do tej pory na rynku nie było jeszcze laptopa, który mógłby konkurować ze zwykłymi głośnikami stacjonarnymi. Wygląd przypomina nieco Tablet Samsung Galaxy Note 10.1. Niestety, ale nie znamy dokładnej specyfikacji odnośnie pozostałych parametrów tego sprzętu. Prawdopodobnie będzie działał pod kontrolą systemu Windows 8.1.
Seria Ativ Book łączy w sobie zalety tabletu oraz laptopa, gdyż można odłączyć jedną część od drugiej i używać oddzielnie. Poprzedni model Ativ Book to niezwykle mocny 9 Plus, który rywalizuje z MacBookiem o miano sprzętu z najlepszym wyświetlaczem. Ekran ma rozdzielczość aż 3200 na 1200 pikseli, co jeszcze do niedawna byłoby nie do pomyślenia. Model Style ma cechować się także skórzanym wykończeniem, co ułatwi przenoszenie i na pewno poprawi jego wygląd.

Dodaj komentarz