Samsung Galaxy F – nowa jakość

Model Samsung Galaxy F to kolejny sprzęt, który wzbudza ogromne emocje – ma być następcą linii Galaxy S, która cieszyła się powodzeniem ze względu na wykonanie klasy premium i najmocniejsze parametry.
Galaxy F to także model, który był kiedyś nazywany Galaxy S5 Prime – okazuje się, że nie będzie to model popularnego smartfona o jeszcze lepszej specyfikacji. Będzie się on wyróżniał przede wszystkim metalową obudową, dzięki której sprzęt będzie wyglądał lepiej i solidniej się trzymał. Kiedy pojawi się w sprzedaży? Pierwsze plotki na jego temat wskazywały, że zaprezentuje się go w maju 2014 roku. Nie doszło do tego, a następnym terminem, który może nastąpić jest 13 sierpnia. Określanie tej daty przypomina rzucanie w kalendarz dartami, gdyż pojawiają się także późniejsze terminy.
Sprzęt ma być wykonany znacznie lepiej od Galaxy Note 4, a jego cena ma oscylować około 1000 dolarów. Wykonanie obudowy z metalu kosztuje znacznie drożej niż z plastiku, ale jest ona trwalsza i bezpieczniejsza w razie upadku.

Dodaj komentarz