Samsung Galaxy S7 – nowe wieści

Firma Samsung podała więcej informacji na temat modelu flagowego Samsung Galaxy S7. Model ma pojawić się pod koniec tego roku, lub na początku następnego prawdopodobnie będzie zaskoczeniem dla wszystkich fanów. Dzieje się to dlatego, że znajdziemy w nim procesor Snapdragon. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że S6 napędzał procesor Exynos i było to bardzo dobre rozwiązanie – model nie miał problemów z przegrzewaniem się.

Modele ze Snapdragonem 810, topowym procesorem mobilnym, miały bardzo duże problemy właśnie z temperaturą. Firma Samsung planuje także wydać Galaxy S6 Note i S6 Edge, a najprawdopodobniejszym terminem premiery S7, jest początek przyszłego roku.

Firma Samsung powinna zwrócić uwagę na następny krok Apple, który nowego iPhone wyda prawdopodobnie na święta Bożego Narodzenia, by zwiększyć jego sprzedaż jako prezentu.

Coraz więcej konsumentów zauważa, że różnice pomiędzy smartfonami zacierają się – kolejne modele oferują podobne możliwości i mają coraz bardziej obciążający soft.

Dodaj komentarz