Samsung J1 – z niższej półki

Samsung przedstawił kolejne informacje na temat ciekawego modelu J1. Smartfon charakteryzuje się bardzo ładnym designem, jednak w jego wnętrzu zabrakło miejsca na mocne podzespoły. Ma być przeznaczony dla osób, które szukają budżetowego smartfona.

System operacyjny w tym modelu to Android 4.4 KitKat. Ekran ma przekątną 4,3 cala i rozdzielczość 800 na 480 pikseli, co daje dość słabe zagęszczenie pikseli. Największym rozczarowaniem jest mała ilość RAM – 512 MB świadczy o tym, że Samsung zamierza sprzedawać smartfona dzięki popularności marki, a nie jego wydajności. Samsung Galaxy J2 ma aparaty o rozdzielczości 5 MP i 2 MP i o ile te parametry są do zaakceptowania, o tyle nie jest tak z pamięcią wewnętrzną, która wynosi jedynie 4 GB. Na szczęście można do niego wsadzić kartę pamięci.

Smartfon obsługuje najpopularniejsze systemy sieci, takie jak Wi-Fi, możesz też korzystać z Bluetooth i GPS. Bateria ma bardzo niską pojemność 1850 mAh, ale niska wydajność podzespołów zapewni dość długi czas działania.

Dodaj komentarz