Sandbox, fajne pixele, sztuka tworzenia gry

Pixowl ogłosił, że Sandbox, gra która wykorzystuje piksele grafiki, pozwoliła kształtować świat, jednak chcesz jest już dostępna na Androida. Ta ekscytująca gra może być opisana jako „Minecraft, ale z jeszcze większą pikselacją”, choć ma mnóstwo ciekawych elementów, takich jak zdolność do budowy organicznych stworzeń, budowy struktur opartych na zasadzie pobrania planów i wiele innych. Pixowl sugeruje,że możliwości są niemal nieograniczone.

Co ciekawe, gra zaczyna się dając podstawowe elementy ziemi, np. kamienie, wody i gleby. Możesz używać tych rzeczy, aby zrobić błoto i piasek. Piasek może skręcić do szkła, jeśli jest to potrzebne. Gleba i błoto może być wykorzystywany do wzrostu roślin i można w końcu generować życie. Później możesz odkryć metal, znaleźć sposób aby zrobić światło i o wiele więcej.

Gra odniosła ogromny sukces na iOS, generując ponad 2,1 milionów pobrań. Jest to hit. Sandbox był darmowy na iOS i tak samo jest w sklepie Google Play.

Opis gry

Zacznij od podstawowych elementów, takich jak kamień, wody i gleby. Po odkryciu błota i piasku, jesteś na najlepszej drodze! Należy uprawiać rośliny, generować życie i dostęp do zaawansowanych narzędzi. Wkrótce, będziesz mieć dostęp do nieekologiczne elementów metalowych, takich jak żarówki, pozwalając wypełnić swój wszechświat kreacji zarówno naturalnych i technologicznych.

Uwolnij swoją wyobraźnię

  •  Miliony możliwości. Nieskończone projekty krajobrazu. Niezliczone różne reakcje chemiczne.
  • Skomponuj swoje własne melodie w grze
  • Dać życie swoim kreacjom i oglądać jak się rozwijają, jedzą, rozmnażają się i umierają.

A teraz, mnóstwo nowych, ciekawych funkcji:

  • Odtworzenie okresu jurajskiego z gigantycznych dinozaurów i wulkany. Chroń dinozaury przed wyginięciem lub odtwórz Wielki Wybuch i się ich pozbądź
  • Wykorzystuj nasze nowe plany i dodawaj niesamowite prawdziwe cuda
  • TNT i C4 są już dostępne! Siej spustoszenie przez potężne eksplozje
  • Twórz niesamowite reakcje łańcuchowe z kilku typów czujników
  • 40 nowych misji przez cztery ekscytujące kampanie – aż o 70 poziomów gry
  • Tworzenie wszechświata a następnie udostępnianie go w internetowej galerii w piaskownicy

Gra dostępna do zainstalowania w sklepie Google Play.

1 komentarz do “Sandbox, fajne pixele, sztuka tworzenia gry”

Dodaj komentarz