Sero 7 Pro – tablet podobny do Nexusa.

Jeśli twierdzisz, że znasz nazwę Sero 7 Pro, oszukujesz. Jeszcze nikt jej nie słyszał. Jest to po prostu próba rebrandingu Nexusa 7 – to bardo podobne urządzenie będzie sprzedawane pod inną nazwą – ciekawe, jak zareaguje na to rynek. Jakie są cechy tego tabletu? Jest dostępny dla wszystkich, jeśli chodzi o cenę, jest prosty i elegancki. Wygląda identycznie jak Nexus 7.

Specyfikacja tego tabletu stawia go wśród urządzeń, które są kierowane do mniej wymagających użytkowników. Pamięć ram to 1 GB, wyświetlacz ma siedem cali i rozdzielczość 1280 na 800 pikseli. System operacyjny kierujący całością to Android 4.2.1 Jelly Bean. Procesor zapowiada się najciekawiej – to Nvidia Tegra 3 – czterordzeniowa jednostka o prędkości 1.2 GHz. Pamięć to 8 GB pamięci Nand flash. Bateria ma 4000 mAh, tablet oferuje łączność przez WiFi, Bluetooth 3.0 oraz GPS.

Aparat zamontowany w tablecie ma 2 megapiksele, a z tyłu znajduje się aparat 5 megapikseli. Obudowa jest dość cienka – ma niecałe jedenaście milimetrów grubości. Tablet wyposażono w złącze kart pamięci. Największą zaletą jest cena – 150 dolarów

Dodaj komentarz