SimCity na Androida

Electronic Arts ma ostatnio najwyraźniej problemy z dopracowywaniem swoich aplikacji. Pokazanie SimCity na PC spowodował prawie skandal, gdyż aplikacja nie chciała się dobrze instalować i miała mnóstwo bugów.

Teraz pojawia się wersja tej samej gry na smartfony i można zastanawiać się zarówno, czy gra nie będzie miała za dużo mikropłatności, jak i czy mały ekran poradzi sobie z rozrywką tego typu. Jeśli chodzi o płatności – jest ich niezbyt dużo i podobno nie są konieczne do tego, by się dobrze bawić. Trudno uwierzyć w te zapewnienia i lepiej sprawdzić grę na własnej skórze.

Według pierwszych opinii, jest całkiem nieźle – w grę mogli już zagrać mieszkańcy Kanady i nie narzekali. Można grać w trybie Online, ale i bez podłączania się do sieci. Ten pierwszy tryb nie pozwala na nic więcej, poza wymienieniem się surowcami z innym graczami.

Grę można pobrać za darmo ze strony Google Play Store – jest darmowa. Tak, jak wspominaliśmy, rozrywkę utrudnia nieco system mikropłatności, ale nie jest bardzo uciążliwy.

1 komentarz do “SimCity na Androida”

Dodaj komentarz