Sleep As Android – obudź się o dobrej porze

W internecie nie brakuje aplikacji multimedialnych, które mają nas obudzić w odpowiednim czasie. Takim programem jest między innymi Sleep As Android, która budzi człowieka wtedy, gdy nie będzie narzekał na zaspanie. Dzięki temu możesz zbudzić się znacznie wcześniej i będziesz czuć się lepiej.

Aplikacja podobno śledzi przebieg ludzkiego snu i tworzy wykres faz. Gdy zbudzimy się o odpowiedniej porze, będzie to znacznie łatwiejsze. Program budzi w ciekawy sposób – zamiast straszyć nas nagłym odgłosem, odtwarza ptasi śpiew lub odgłosy deszczu. Dzięki temu pobudka jest znacznie przyjemniejsza. Aplikacja pomaga także w zasypianiu.

W pierwszej kolejności ustawiamy w programie godzinę, o której mamy być zbudzeni. By obudzić nas na odpowiednią godzinę, aplikacja odtwarza dźwięk nieco wcześniej, po to, by nie przejść do kolejnej fazy snu.

Minusem Sleep As Android jest to, że nie można jej włączyć w tle i cały czas działa, pobierając dość dużo energii z baterii. W nocy nie jest to problemem, gdyż wielu ludzi ładuje wtedy baterie.

Dodaj komentarz