Smartfony LG w Europie – K4 i K10

Koreańska firma LG na tegorocznych targach CES w Las Vegas zaprezentowała nową serię smartfonów LG K. Teraz modele K4 i K10 trafiają na europejski rynek. Jak zapewnia producent mają to być modele świetnej jakości.

Model K4 został wyposażony w 4.5 calowy ekran o rozdzielczości 854 x 480 pikseli, nad którym jest umieszczony aparat 2 Mpix. Smartfon napędzany jest przez 4-rdzeniowy procesor z 1 GB pamięcią RAM. Na dane jest przeznaczone 8 GB pamięci wewnętrznej. Na tylnym panelu znajduje się aparat 5 Mpix. Za zasilanie jest odpowiedzialna bateria o pojemności 1.940 mAh.

Większy LG K10 posiada 5.3-calowy ekran IPS o rozdzielczości HD. Jeszcze nie wiadomo jaki wariant będzie dostępny w Europie. Wersja 3G ma być wyposażona w 4-rdzeniowy procesor, natomiast w wersji 4G procesory mają być dostępne w trzech możliwościach. Zdjęcia będzie można wykonać za pomocą aparatu głównego 8 Mpix lub 13 Mpix. Pamięć RAM wynosi 1, 1.5 lub 2 GB, natomiast pamięć wewnętrzna 8 GB lub 16 GB. Za zasilanie jest odpowiedzialny akumulator 2.300 mAh. Oba telefony pracują na systemie Android 5.1 Lollipop. Ceny modeli w Europie jeszcze nie są znane.

Dodaj komentarz