Smartron t.book- Indyjski odpowiednik Surface Pro 4

Indyjska firma Smartron wypuściła na rynek swój tablet wzorowany na Surface Pro 4 od Microsoftu- t.book. Sprzęt zaoferuje przyzwoitą specyfikację w cenie oscylującej w granicach 2241 złotych. Oto jak się prezentuje.

12,2-calowy ekran klasy IPS o rozdzielczości 2560 x 1600 pikseli z powłoką utrzymującą wyświetlacz w czystości. Procesor Intel Core M z rdzeniami o zegarze na poziomie 2 GHz oraz trybem Turbo i 4 MB pamięcią podręczną. Wsparciem dla procesora będzie 4 GB pamięci operacyjnej. Pamięć wewnętrzna realizowana jest za pomocą dysku SSD o pojemności 128 GB.

Za zdolności fotograficzne odpowiada 5 Mpix aparat główny z autofokusem i doświetleniem LED oraz 2 Mpix kamerka przednia. Producent zaimplementował 2 porty USB 3.0, jeden USB typu C, wyjście microHDMI, 3,5 mm jack audio, slot na karty microSD. Wbudowany akumulator wystarczy na 28 godzin w trybie czuwania lub 10 godzin pracy. Preinstalowany system to Windows 10.

Obudowę tabletu wykonano ze stopu magnezu i aluminium i wyposażono go w chowaną tylną podpórkę pozwalającą na wygodne oparcie sprzętu.

Dodaj komentarz