Smash Hit – rozwal wszystko na swojej drodze

Smash Hit to gra, która niedawno pojawiła się na smartfonach z systemem operacyjnym Android. Naszym celem w tej aplikacji jest … rozbijanie szkła. Jeśli w twoim życiu pojawiają się chwile, kiedy pragniesz coś rozwalić, warto zagrać sobie rundę Smash Hit. Aplikacja została stworzona przez twórców Granny Smith oraz Sprinkle, ale nie znajdziemy w niej ani rysowanej odręcznie grafiki, ani skomplikowanej historii. Twój cel jest prosty – musisz zniszczyć szklane przedmioty za pomocą kulek.

Najważniejszym elementem tej gry jest znakomicie odwzorowana fizyka świata rzeczywistego. Możemy grać na wielu poziomach, gdzie trudność wykonania zadania rośnie. Na początku wydaje się ona banalnie prosta, ale późniejsze poziomy są wyzwaniem i wymagają długiego kombinowania.

Z tego powodu gra Smash Hit przyciąga wielu użytkowników. Na wysokim poziomie stoi także muzyka oraz efekty audio. Darmowa wersja tej aplikacji jest dostępna w Google Play. Jeśli spodoba ci się, możesz ją kupić za jedyne 2 dolary i korzystać z zalet pełnej wersji.

[pwal id=”64095556″ description=”Polub, żeby zobaczyć link do pobrania gry”]

[/pwal]

Dodaj komentarz