Sony Honami – zapowiada się rewolucja w smartfonach.

Sony Honami – zapowiada się ciekawy smartfon z rewolucyjnymi funkcjami.

W internecie pojawiły się zdjęcia nowego smartfona Sony. Okazuje się, że firma rozwija swoje produkty i zamierza wypuścić na rynek kolejnego lidera, a nie mocnego średniaka. Zapoznajmy się, z tym, co oferuje Sony Honami.

Po pierwsze, świetnie zapowiada się aparat fotograficzny tego sprzętu. Zdjęcia o rozdzielczości 20MP zachwycą amatorów bardzo dużych wydruków. Smartfon daje możliwość kręcenia filmów o bardzo dużej rozdzielczości – wynosi ona aż 4000 na 2000 pikseli – w skrócie 4K. Jeśli przyjdzie nam fotografować w kiepskim oświetleniu, przydatne będzie użycie ISO 12.800. Dla porównania HTC One ma do zaoferowania jedynie ISO 1600. Sony zaprojektowało zupełnie nowy interface do sterowania aparatem – z jego poziomu możemy wybierać takie opcje jak dodanie efektu bokeh, dzielenia się zdjęciem w portalach społecznościowych, stosowanie filtrów.

Procesor jest o wiele mniej spektakularny, ale też bardzo dobry – to Snapdragon 800.

Sony zdecydowało się także na przeprojektowanie interface menu. Dzięki pływającym widżetom możemy korzystać z menu w sposób o wiele ciekawszy niż dotychczas. Sony to firma, która wsławiła się dzięki produkcji przenośnych odtwarzaczy dźwięku – nowy model pozwoli na integrację z Sony Music Unlimited.

Zapowiedzi świadczą o tym, że nowy model będzie prawdziwym liderem wśród produktów Sony. Więcej o tym sprzęcie dowiemy się na konferencji prasowej tej firmy, która jest zapowiadana na czwartego lipca w Niemczech.

Dodaj komentarz