Sony Xperia Z Ultra – nowa odsłona

Firma Sony bez przerwy rozwija swoje portfolio smartfonów. Nowe modele, które pojawiają się w sprzedaży, to przede wszystkim smartfony z najwyższej półki cenowej. Sony Xperia Z Ultra to największy model w portfolio tej firmy, a w przypadku nowej wersji pojawi się dużo zmian. Nie można ich nazwać kosmetycznymi

Pierwsza poprawka dotyczy procesora – zamiast Snapdragona 800 użyto modelu 810. Zmieniła się też ilość RAM – będzie wynosić teraz 3 albo 4 GB. Małym minusem nowego modelu jest rozdzielczość przedniej kamery – wynosi 5 MP.

Poprzednia Xperia Z Ultra była ganiona za bardzo duży ekran o przekątnej prawie 6,5 cala, natomiast w tym roku ten phablet będzie miał prawdopodobnie ekran 6 cali. Tyle samo ma Galaxy Note 4 i Nexus 6, produkowany przez Motorolę, dlatego nie ma obawy o przyjęcie tego modelu.

Sony Xperia Z4 Ultra to kolejny, bardzo mocny smartfon z serii, w której niewiele da się zmienić. Fani nowości raczej sięgną po nowoczesny Note 4 Edge z niesamowitym, ale mało praktycznym wyświetlaczem.

Dodaj komentarz