Spider Man Unlimited – kolejna odsłona serii

Gry i filmy ze Spidermanem cieszą się ogromną popularnością mimo wielu lat od powstania pierwszych komiksów. Kolejną grą tego typu jest Spider Man Unlimited, w który można grać na smartfonie lub tablecie.

Gra oferuje dwa tryby – Unlimited, w którym beztrosko eksplorujemy miasto, oraz Story, czyli przechodzenie różnych misji. Recenzenci wyrażają się lepiej o trybie, w których nie ma ograniczeń, gdyż scenki w opowieściach nie są zbyt ciekawe.

Aby przejść etap musisz biegać człowiekiem pająkiem by pozbierać wszystkie przedmioty lub pokonać wrogów. Poziomy są generowane losowo. Dzięki przechodzeniu misji odblokowujesz kolejne zdolności. W grze widzimy obraz z tylnej kamery i możemy zmieniać tryby pomiędzy chodzeniem lub huśtaniem się na pajęczynach. W tym celu trzeba odpowiednio rozhuśtać ekran, by dotrzeć do odpowiedniego miejsca na mapie. Walka polega na wciskaniu odpowiednich klawiszy po to, by pokonać wroga. Walka z bosem jest taka sama, jednak zajmuje znacznie więcej czasu. Grę można pobrać z Google Play Store.

Dodaj komentarz