Sprawdź, co oferuje Photo Editor Pro

Opcje, które są wbudowane w smartfony i mają pomagać nam w edytowaniu zdjęć, rzadko kiedy okazują się wystarczające. Znacznie lepiej jest kupić profesjonalny program do edycji zdjęć, którym jest na przykład Photo Editor Pro. Program znacznie pomaga w edytowaniu i pozwala na zmianę wielu parametrów fotografii.

Wiele osób stosuje opcję edycji zdjęcia, w której można jest zarówno obrócić, jak i przyciąć, regulować jego rozmiar, malować po nim pędzlami, regulować kolory i ich nasycenie.

Równie ważny jest panel efekty obrazu, w którym możemy zmieniać ramki, kolory i nakładać filtry fotograficzne. Może też wyostrzyć zdjęcie lub dodać rozmycie obrazu.

Bardzo dobrze się sprawdza opcja Portret, w której łatwo usuniemy trądzik i czerwone oczy, także przebarwienia zębów. Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalnym fotografem, czy dopiero zaczynasz przygodę, opcje Photo Editor Pro będą ci pomagały w uzyskaniu jeszcze lepszych fotografii. Możesz korzystać z niego zarówno na smartfonie, jak i na tablecie.

Dodaj komentarz