Sprawdzone programy na Androida

Google Play store to miejsce, gdzie znajdują się miliony aplikacji, a jeśli nie masz doświadczenia w ich wyszukiwaniu, możesz się łatwo zagubić. Oto najlepsze programy dla osób, które dopiero zaczynają korzystać ze smartfona lub tabletu i czują się zagubione natłokiem informacji.
Fenix to aplikacja, która pozwala na łatwiejsze korzystanie z portalu Twitter. Oferuje mnóstwo opcji i korzysta się z niej znacznie łatwiej niż z oficjalnego Twittera, dlatego warto za nią zapłacić kilka złotych. Wpisy uaktualniają się na bieżąco, możesz też korzystać ze świetnego okienka rozmowy, wsparcia dla wielu kont użytkowników i wielu innych opcji.
Vine to program pozwalający na tworzenie krótkich, bo zaledwie 6 sekundowych filmików i umieszczanie ich na portalu. Vine to niezwykły portal, gdzie można znaleźć bardzo utalentowane osoby. Działa najlepiej wtedy, gdy połączymy go z portalem na Twitterze, ale nie jest to konieczne.
Tumbir to darmowy program ułatwiający prowadzenie bloga. Można dzięki niemu korzystać z blogów na WordPressie, sprawdzać nowe wpisy na innych blogach oraz dodawać własne. Jeśli prowadzisz bloga i właśnie kupiłeś sobie urządzenie z Androidem, to program dla Ciebie.
Jeśli szukasz aplikacji, która pomoże Ci w ustalaniu i realizowaniu celów, to warto zakupić Tasker. Kosztuje około 10 złotych i integruje się z każdym systemem operacyjnym. Możesz z niego korzystać na komputerze stacjonarnym i smartfonie, a dane są synchronizowane. Tasker umożliwia też automatyzowanie wielu czynności, takich jak czytanie wiadomości na głos.
Jednym z najlepszych sposobów na utrzymanie smartfona w czystości jest stosowanie programu Ccleaner. Obecnie pojawiła się nowa wersja Beta, która działa bardzo stabilnie. Dzięki niej wyczyścisz pamięć smartfona, historię przeglądania plików, cache oraz schowek. Wszystkie te rzeczy mają negatywny wpływ na wydajność telefonu, dlatego konieczne jest regularne czyszczenie pamięci. Możesz ustawić także czyszczenie raz na tydzień i już zawsze cieszyć się wydajnym urządzeniem.

1 komentarz do “Sprawdzone programy na Androida”

Dodaj komentarz