Style Jukebox – dziel się muzyką

Słuchanie muzyki oraz dzielenie się nią nigdy nie było tak proste, jak teraz. Takie serwisy jak Slacker Radio czy też Spotify umożliwiają dzielenie się swoimi playlistami i opiniami na temat twórców piosenek. Kolejną aplikacją tego typu jest Style Jukebox, darmowy program dostępny zarówno na Androida, jak i na iOS. Pozwala on na dzielenie się nawet tysiącem piosenek w formie internetowego radio.

Na początek konieczne jest załadowanie piosenek – przyjmuje ona pliki AAC, MP3 oraz WMA. Można korzystać z dysków wirtualnych, takich jak Dropbox, SkyDrive oraz One Drive. Na początku działania tego programu masz pojemność 250 piosenek. Jeśli podzielisz się nim na Facebooku, zyskujesz kolejne 50 piosenek. Inne formy promocji aplikacji jeszcze bardziej rozszerzają Twoje konto.
Jeśli darmowe konto to dla Ciebie za mało, możesz skorzystać z opcji płatnej – za 3 dolary miesięcznie możesz udostępniać do 20000 piosenek, podłączyć do programu 10 urządzeń i dzielić się plikami w bezstratnym formacie Flac oraz M4A.

Dodaj komentarz