Super tapety

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z paroma aplikacjami na urządzenia z Androidem, które pokolorują ekran wszystkimi barwami tęczy. Tapety zaprojektowane są z dbałością o każdy szczegół, oferując tym samym imponującą dekorację na smartfony i tablety.

Komiksowi herosi HD

Aplikacja dostępna pod nazwą: Super bohaterowie

Gustujecie w komiksowych herosach, którzy bohatersko bronią ten świat przed największymi złoczyńcami? Teraz macie świetną okazję na umieszczenie swoich idoli na ekranach urządzeń z systemem Androida. Dzięki aplikacji możecie przebierać w takich sławach jak Spider-Man, Iron Man, Batman, Captain America, Green Lantern, Deadpool, Superman, Hulk, Thor, Wolverine, Flash, Wonder Woman, Avengers i wielu innych. Kolekcja składa się ze 120 tapet w jakości HD i obejmuje również czarne charaktery m.in. Joker, Magneto, Two Face, Deathstroke i Loki.

Super fury HD

Aplikacja dostępna pod nazwą: Samochody Animowane Tapety

Dla wszystkich miłośników czterech kółek przygotowaliśmy aplikację, w której znajdują się prawdziwe cudeńka ze świata motoryzacji. Jeżeli macie ochotę na ozdobienie swoich urządzeń takimi bestiami jak Lamborghini, Ferrari, czy Ford Mustang, to trafiliście idealnie. Tapety wykonane są w jakości HD i formacie 3D i można je również ustawiać jako wygaszacz ekranu. Aplikacja jest kompatybilna z 99% urządzeń mobilnych, wspiera tryb krajobrazowy i portretowy, a do tego wyposażona jest w różne animacje, które jeszcze bardziej podkręcają wizualną stronę urządzenia.

Ekstra tapety HD

Aplikacja dostępna pod nazwą: Cool Wallpapers(Backgrounds)

Dzięki wspaniałym obrazom w jakości HD ta aplikacja jest w stanie tchnąć powiew świeżości i elegancji zarówno w telefony z Androidem, jak i tablety. Korzystając z aplikacji, możecie szybko namierzać ulubione obrazy za pomocą wygodnego podziału na kategorie, zapisywać je na karcie SD, przybliżać i oddalać dzięki funkcji zoom, a także ustawiać jako tło. Aplikacja oferuje szeroki wybór prześlicznych tapet, które na dodatek aktualizowane są każdego dnia.

Świetlne abstrakcje

Aplikacja dostępna pod nazwą: Super Bokeh Tapety

Animowane tapety bardzo często prezentują się o wiele lepiej aniżeli tradycyjne obrazki do dekorowania ekranów telefonów i tabletów. W tej apce natraficie na świetlną abstrakcję, która wyposażona jest w rozmaite opcje konfiguracji, pozwalając użytkownikowi na ustawienie tapety wedle własnego uznania. Apka dysponuje 3 poziomami aerozolu, bardzo niskim zużyciem baterii, a także opcją dostosowywania ruchomych elementów pod kątem ich kształtu, prędkości, ilości i kierunku. Dostępny jest również przycisk pozwalający na włączenie lub wyłączenie animowanych cząsteczek.

Dodaj komentarz